Publikováno

Servis motorů Ford Ecoboost

Pro naše stávající zákazníky i nové, nově budeme nabízet kompletní servis motoru Ford Ecoboost.

Naše specializace je na motory Ford Ecoboost o objemech 1.6, 1.5, 2.0 a 2.3. Převážně pro sportovní úpravy, na úrovni Stage 3 a Stage 4, kde jsme schopni navrhnout kompletní úpravu, včetně výběru turba a dalších důležitých součástí a odladění motoru dle různých požadavků, na míru.

1.6 EcoBoost Competition Short Block

Pro tyto účely jsme začali v budovaní zázemí jak na úrovni skladu, tak také nové servisní a výrobní zázemí, které bude hotovo v příštím roce. Věříme, že nám tato investice pomůže ve zlepšení služeb pro naše zákazníky a zlepší i dostupnost těchto upravených motorů pro oblíbené vozy Ford ST a RS.

Nové služby zahrnují diagnostiku, testovací přípravky pro tyto benzinové motory Fordu.

Skladem vedeme repasované a portované sady hlav motorů, tak bloků motorů různé specifikace pro individuální zástavby.

Služby zahrnují údržbu, jako je například výměna rozvodů nebo také stavby celých motorů na zakázku, dále montáž těchto EB motorů různých specifikací od Pumaspeed UK, jak pro běžné sportovní účely, tak pro závodní nasazení.

Jak bloky, tak kompletní upravené kované motory jsou u Pumaspeed na vysoké úrovni. Jde hlavně o kované motory 1.6 Ecoboost nebo 2.3 Ecoboost (Mustang nebo Focus RS), které jsou proti sérii výrazně upravené už na úrovni bloků, aby byla řešena lepší živostnost při větších výkonech. Tyto motory jsou prověřeny jak řadou zákazníku v UK, tak po celém světě včetně USA. Na všechny provedené práce a dodané díly a celky poskytujeme záruku zde v ČR. Zákazník také má možnost individuální volby dílů po předchozí konzultaci.

Nebojte se nás oslovit s konkrétní kalkulací, rádi dáme maximum informací a doporučíme optimální konfiguraci.